Blog

„BARGEWORK – BIURO NA WODZIE” II etap rozpoczęty

„BARGEWORK – BIURO NA WODZIE” II etap rozpoczęty

Wystartowała druga odsłona ogólnopolskiego konkursu architektonicznego „BARGEWORK – BIURO NA WODZIE”. Tym razem zadaniem uczestników jest zaprojektowanie wnętrza pierwszego w Polsce biura w całości usytuowanego na wodzie.

Zadaniem uczestników konkursu jest stworzenie nowoczesnego, ergonomicznego projektu przestrzeni wewnętrznej pierwszego w Polsce biurowca na wodzie – przestrzeni sprzyjającej kreatywności i produktywności. Akcja skierowana jest do zdolnych projektantów i designerów wnętrz oraz ambitnych studentów architektury. Prace konkursowe można zgłaszać od 15 stycznia do 5 maja 2015 roku poprzez formularz zgłoszeniowy na naszej stronie: http://bargework.com/ii-etap-konkursu.

Do przygotowania projektu należy wykorzystać rozwiązania Partnerów Technologicznych inicjatywy firm: Anwis, Entra, Roca, NOVET. Celem jest wykreowanie przestrzeni, uwalniającej potencjał zasobów ludzkich i stymulującej swobodny rozwój pracowników, poprzez przemyślany układ pomieszczeń i dobór poszczególnych elementów składowych. Projekt powierzchni biurowej powinien wyróżniać się innowacyjnym podejściem do zadania. Na zwycięzcę czeka nagroda w wysokości 20 000 zł. Zostaną również przyznane dwa wyróżnienia po 1000 zł. Dodatkowo autorzy wyróżnionych prac zostaną zaproszeni na wystawę „Architektura przyszłości… na wodzie?” oraz debatę o znaczeniu architektury.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 22 maja 2015 roku podczas VI Kongresu Stolarki Polskiej w Mazurkas Conference Centre & Hotel**** w Ożarowie Mazowieckim.