NORLYS

NORLYS

Bargework_norlys_FIRMASiedziba firmy Norlys

Firma NORLYS to międzynarodowy holding specjalizujący się w produkcji i sprzedaży oświetlenia zewnętrznego. Dzięki zaangażowaniu zespołu specjalistów, firma opracowała unikalną technologię zabezpieczenia antykorozyjnego, która pozwala na przedłużenie warunków gwarancji. Obecnie klient otrzymuje produkt, który jest wyjątkowy pod każdym względem: perfekcyjnie wykonany, technologicznie zaawansowany oraz objęty gwarancją i serwisem pogwarancyjnym.

Oddziały firmy zajmują się głównie dystrybucją i magazynowaniem wyrobów. NORLYS posiada swoje filie w Szwecji i Francji. W Norwegii znajduje się główny oddział spółki, który również zajmuje się dystrybucją. Firma od wielu lat współpracuje z partnerami handlowymi na terenie Finlandii, Anglii, Danii, Holandii, Węgier, Rosji, Ukrainy, Belgii, Hiszpanii, Włoch oraz Australii.

Marka NORLYS dokłada wszelkich starań, aby jej produkty wyróżniała najwyższa jakość. Ponad 95% materiałów użytych do produkcji opraw oświetlenia pochodzi z krajów UE. Aby zachować wysokie standardy jakości, większość surowców – nabywanych na potrzeby produkcji – firma kupuje w Polsce.