Roca

Roca

Funkcjonalny design w wydaniu Roca – podwieszana miska WC GAP Clean Rim

Clean Rim – czyli technologia w służbie ekologii
Technologia Clean Rim to nowatorski sposób rozprowadzania wody potrzebnej do spłukiwania w misce WC, dystrybuujący ją w kilku kierunkach. Takie rozwiązanie pozwala na dokładne obmywanie miski przy znacznie mniejszym zużyciu wody – 4 lub 2 litrami do wyboru. Warto również dodać, że miska WC GAP jest przystosowana do spłukiwania również 3/4,5 oraz 3/6 litrami. Pozwala to na zmniejszenie zużycia wody aż do 33%. Z kolei brak tradycyjnego kołnierza wpływa nie tylko na jej estetykę, ale przede wszystkim ułatwia higienę użytkowania. Projektanci Roca, redukując kołnierz, wyeliminowali strefę nieoszkliwionych zakamarków, w których gromadziły się bakterie i zarazki.

Dodatkowo, podwieszana miska WC Gap Clean Rim wyposażona jest w system ukrytego mocowania, zapewniający jej łatwy montaż. Taka instalacja ułatwia czyszczenie oraz zapobiega gromadzeniu się brudu. Produkt nie posiada żadnych zagłębień, dzięki czemu, jego kształt jest elegancki, a pielęgnacja – bezproblemowa.

Do podwieszanej miski WC GAP Clean Rim rekomendowane są stelaże podtynkowe Duplo Compacto oraz Pro wraz z interesującymi przyciskami.